תוסף תזונה לטיפוח השיער, העור והציפורניים

חשבתם שכדי ליהנות ממראה של עור בריא וגמיש מספיק להשתמש בקרמים שונים? חשבתם שכדי לשמור על בריאות הציפורניים או השיער צריך להשתמש בתכשירים לשימוש חיצוני? כיום כבר ברור (על בסיס מחקרים מדעיים) שהשפעה מיטבית על השיער, העור והציפורניים, מושגת כאשר מספקים לגוף חומרים מזינים מבפנים.

חשבתם שכדי ליהנות ממראה של עור בריא וגמיש מספיק להשתמש בקרמים שונים? חשבתם שכדי לשמור על בריאות הציפורניים או השיער צריך להשתמש בתכשירים לשימוש חיצוני? כיום כבר ברור (על בסיס מחקרים מדעיים) שהשפעה מיטבית על השיער, העור והציפורניים, מושגת כאשר מספקים לגוף חומרים מזינים מבפנים.

שימוש בתוסף תזונה ייעודי, משפיע באופן חסר תקדים על טיפח השיער, העור והציפורניים גם יחד. שמו של התוסף הזה הוא ביוסיל וזהו שם שעוד נשמע עליו רבות.

איך זה עובד

לא מספיק להכריז שתוסף תזונה כזה או אחר הוא דבר שעובד. עוד לפני שמתנסים באופן אישי, ראוי להבין כיצד תוסף תזונה הייעודי משיג את התוצאות הרצויות.

עידוד ייצור הקולגן – סיבי קולגן מיוצרים על ידי הגוף באופן טבעי והם אלה שתורמים למראה של עור בריא ולשמירה על הגמישות הטבעית. תוסף התזונה שמכיל בין השאר מולקולה הנקראת סיליקה, מסייע לגוף לייצר יותר קולגן באופן טבעי. כך, המרקם של העור נעשה צעיר וגמיש יותר ומובחנת גם ירידה בעומק הקמטים.

השיער שלא נשבר – רבים מכירים את התופעה הלא נעימה של שבירת השיער ופיצול קצוות. באמצעות מרכיבים נוספים המצויים בתוסף, באמצעות פעולה משולבת עם הקרטין שבגוף, ניתן לחזיר גם לשיער את הגמישות הטבעית ואת החוזק שמאפיין שיער בריא. לאחר שמתחילים לצרוך את תוסף התזונה השיער נעשה עמיד יותר ולא נשבר בקלות.

שיפור מבסיס הציפורן – בדומה לחיזוק השיער, יש לתוסף התזונה השפעה דומה גם על חיזוק הציפורניים (בידיים וגם ברגליים) בזכות פעולה ממוקדת שמתחילה בבסיס הציפורן. גם כאן, חשים שיפור של ממש בחוזק ובגמישות ותופעה של שבירת ציפורניים או הופעת סדקים הולכת ונעלמת בהדרגה.

משלימים את התזונה

התזונה המודרנית לא מספקת לגוף בצורה מספקת את כל המרכיבים הנחוצים. בזכות שימוש בתוספים ייעודיים כדוגמת ביוסיל ניתן בקלות לשפר את התפקוד, הבריאות והמראה האסתטי. את תוסף התזונה החדש, שמבוסס על מחקרים קליניים, יש ליטול פעמים ביום בלבד ותוך זמן קצר ניתן להבחין בתוצאות הרצויות. העור, הציפורניים והשיער נראים זוהרים יותר, בריאים יותר, פגיעים פחות וגמישים יותר.