Page Image

אודות הרבלייף

חברת הרבלייף אינטרנשיונל נוסדה בשנת 1980 בארה”ב וכיום הינה אחת מהחברות המובילות בתחום הבריאות וסגנון חיים ובעלת מחויבות להעניק לכם דרך פשוטה לתזונה נכונה ואורח חיים בריא.

המוצרים האיכותיים והתוכניות של הרבלייף מבטיחים:

מוצרים המיוצרים מדעית תוך מחשבה על ההצלחה שלכם

המוצרים החדשניים של הרבלייף פותחו על ידי מדענים, רופאים ותזונאים מתוך מחשבה על הבריאות האישית שלכם. המוצרים הטבעיים שלנו מיועדים להביא בריאות לכל החיים לכל אחד, הזדמנות עסקית המאפשרת לכם הצלחה כלכלית.

מומחים שתוכלו לסמוך עליהם

הוועדה התזונתית המייעצת של הרבלייף, והוועדה המדעית המייעצת הם הכוחות המנחים העומדים מאחורי ההצלחה של הרבלייף. צוות מכובד זה של מדענים מומחים מוביל את הפיתוח של מוצרי הרבלייף באמצעות מחקרים ובדיקת המוצרים. איכות המוצרים של הרבלייף עומדת בכל התקנים הגבוהים ביותר שנקבעו בתחום.

תמיכה שתוכלו לסמוך עליה

באמצעות צוות של למעלה מ-2.3 מיליון מפיצים עצמאים המוכרים את המוצרים של הרבלייף ב-78 מדינות ברחבי העולם (ומחזור מכירות קמעונאיות עולמי בגובה של 4.2 מיליארד דולר), תהיו בטוחים שתמיד תקבלו את התמיכה הנדרשת לכם להצלחה. כאשר תהיו מוכנים לשנות את חייכם, אנו נשמח לתמוך בהצלחה שלכם לאורך כל הדרך:

  •  נעזור לכם להבין את צרכי התזונה שלכם והטיפוח האישי !
  •  נלמד אתכם הכל אודות ההזדמנות העסקית שלנו !

עם הרבלייף, עם המוצרים האיכותיים ובתמיכה של מומחים, קל להיראות, להרגיש ולחיות את החיים הטובים ביותר.

גלו את הרבלייף – ותגלו בריאות לכל החיים !

 

החזון שלנו

החזון של הרבלייף הוא שינוי חייהם של אנשים באמצעות מתן ההזדמנות העסקית הטובה ביותר בתחום המכירה הישירה ואת מוצרי התזונה וניהול המשקל הטובים ביותר.

כיצד הרבלייף משנה חיים?
בכל יום מצליחה הרבלייף  לסייע בדרכים מופלאות למיליוני אנשים כמוכם לשפר את חייהם באמצעות:
• מוצרים באיכות מעולה המשלבים את הטוב שבמדע עם הטוב שבטבע למען תזונה נכונה, טובה ופשוטה יותר.
• הזדמנות עסקית מוכחת המאפשרת לאנשים להגשים את חלומותיהם, מטרותיהם ושאיפותיהם.
הרבלייף גאה בחזון שלה ובהצלחתה להביא בריאות ורווחה משופרים להישג ידם של אנשים ברחבי העולם כולו.

רווחה
יותר מאושר, בריאות, כושר גופני והצלחה כלכלית. זו הרגשת הסיפוק בכל אחד מתחומי החיים. החל מהאפשרות לבלות בקרב אנשים אהובים, דרך הנאה מביצוע משימות בעבודה, ועד התחושה הטובה בקשר למי שאתם וכיצד אתם נראים. רווחה היא הבסיס לחיים מעולים, וזוהי המשמעות של הרבלייף.

 

ההיסטוריה שלנו

משך למעלה מ-25 שנים, ההיסטוריה של הרבלייף משקפת הצלחה אישית יוצאת מן הכלל. החל מהמשימה הראשונית של המייסד, מארק היוז ועד להישגים משני חיים של מפיצים, הצטרפו אלינו וחלקו עמנו ציוני דרך נפלאים, לקראת שינוי חייהם של עוד אנשים לחיים טובים יותר.

שנות ה-80’

1980
בפברואר 1980 משיק מארק היוז את הרבלייף, ומוכר את תוכנית ההפחתה במשקל “המקורית” היישר מתוך תא המטען של מכוניתו!

1982
הרבלייף הופכת להיות חברה בין-לאומית כשנפתח הסניף בקנדה ובמדינות רבות אחרות שיבואו בעקבותיה. בינתיים, המכירות כבר מגיעות לקו ה-2 מיליון דולר וממשיכות לטפס.

1986
הרבלייף מתחילה להיסחר בבורסה של נסדא”ק. ג’ים רוהן מביא את המוטיבציה מעוררת ההשראה שלו לחברה, והשקה של  שני טעמים חדשים לאבקת המשקה יוצאת לדרך: שוקולד ותות.

1988
החברה מתרחבת בזירה הבין-לאומית במהירות עוצרת נשימה, עד כדי כך שארבעה אירועי אקסטרווגנזה מתקיימים ברחבי העולם, כולל אירועים בארצות הברית, בריטניה, אוסטרליה וקנדה.

1992
השקה של מוצרים חדשניים והמכירות החודשיות ממריאות מ-3.1 מיליון דולר למספר המרשים של 21 מיליון דולר!

1994
מארק היוז חושף את “קרן המשפחה של הרבלייף”*, ארגון צדקה המוקדש לסיוע לילדים בסיכון בכל העולם לעבר עתיד טוב יותר בעבורם.

1996
הרבלייף מגיעה למחזור מכירות של 1 מיליארד דולר וחוגגת את המעבר של המשרדים הראשיים שלה למגדלי משרדים בסנצ’יורי סיטי בקליפורניה.

1998
השקה של תשעה עשר מוצרים חדשים באקסטרווגנזה של ארצות הברית שהתקיימה באורלנדו, פלורידה, לקול מחיאות הכפיים של אלפי משתתפים. הרבלייף רושמת גם שיא בתשלומי בונוס ייצור בסכום העולה על 16 מיליון דולר.

 

2000

הרבלייף חוגגת את יובל ה-20 בכוח מכירות של למעלה ממיליון מפיצים עצמאיים המשווקים למעלה מ-100 מוצרי תזונה ומוצרים לטיפוח ויופי ב-50 מדינות.

2003
המכירות של הרבלייף עוברות את סף 1.8 מיליארד דולר וממשיכות לטפס ב-58 מדינות ברחבי העולם. כאשר נפתחת המעבדה לתזונה תאית ומולקולרית ע”ש מארק היוז, הוועדה הרפואית והוועדה המדעית המייעצת של הרבלייף ממשיכות במחויבות שלהם לאיכות, בטיחות, מחקר מדעי ופיתוח… ומשיקים מוצרים מהפכניים אף יותר.

2004
הרבלייף משיקה את ™ShapeWorks ויוצאת לציבור.
בהשתתפות מדענים ידועי שם בעולם להפחתה במשקל, הרבלייף מציגה לשוק את ™ShapeWorks תוכנית ניהול משקל מהפכנית. זוהי היוזמה הגדולה ביותר של החברה עד כה, והיא סוללת את הדרך להצלחה שאין שניה לה. השנה מסתיימת בקול גבורה עם הצעת מכר ראשונית של הרבלייף לציבור.

2005
יובל הכסף של הרבלייף!
במשך 25 שנים אנו משנים את חייהם של אנשים באמצעות בריאות ואושר. הצטרפו אלינו עוד היום לחיים טובים יותר.

מה הלאה?
אין גבול לאפשרויות המרגשות הטמונות בעתידה של הרבלייף! אם אתם רוצים ללמוד עוד אודות ההזדמנויות לשנות את חייכם בעזרת הרבלייף, אתם יכולים למצוא את העובדות אודות העתיד המתגמל שלנו מיד.

* קרן המשפחה של הרבלייף וקרן המשפחה הבין-לאומית של הרבלייף הינן ישויות חוקיות נפרדות מהרבלייף אינטרנשיונל, בע”מ.